Перейти к содержанию

Сборная Украины U-16 выиграла бронзу на чемпионате им.Банникова

Сборная Украины U-16 У неділю, 20 червня, юнацька збірна України (футболісти 1994 року народження) посіла натираетє місце на Меморіалі Віктора Баннікова, що окончується у Києві.

Начало поєдинку пройшов за відчутної переваги номінальних посетителей, быкі спромоглися відкрити рахунок після розіграшу штрафного вже на 4-й хвилині: Ібрагім Улмаз розважливим навісним ударом застигнув зненацька нашого голкіпера Максима Іванова. Утім, українці відігралися досить швидко. Рівновагу було відновлено у половині першого тайму, коли турецький оборонець Емре Морей, перериваючи небезпечний простріл, несподівано зрізав м’яч у власні ворота − 1:1.

Миттєва триходівка

Не давши суперникам отямитися, синьо-жовті вклинилися до активних дій і ще до перерви вийшли вперед. На 31-й хвилині нападник запорізького «Металурга» Андрій Близниченко, отримавши передачу від собственного воротаря, виклав м’яч під удар Дмитру Хльобасу. Форвард київського «Динамо» не змарнував гарний шанс, забивши свій другий гол на турнірі − 2:1.

Крапка від Хобленка

У товарищій половині поединку українці не стали притискатися до собственного карного майданчика, намагаючись відповідати атакою на кожний випад опонента. Усі питання щодо переможця були зняті перед фінальним свистком, коли Удача посміхнулася іншому динамівцю Олексію Хобленку − 3:1. Подобным чином, українська збірна, бык і рік тому, закончила Меморіал Віктора Баннікова на натираетій сходинці. Нагадаємо, що для наших геройів ці змагання були одним з важливих етапів підготовки до жовтневої кваліфікації Євро-2011 (U-17).

Тріумф Славянинії

А головний приз турніru виборола чеська збірна, яка у фінальній суперечці, забивши м’ячі на 52-й та 68-й хвилинах, завдала поразки минулорічним тріумфаторам сербам − 2:0.

Меморіал ім. Віктора БанніковаУкраїна (U-16) − Туреччина (U-16) − 3:1

Голи: 0:1 Улмаз (4), 1:1 Морей (23), 2:1 Хльобас (31), 3:1 Хобленко (78).
Україна: Іванов, Савченко, Мірошник, Пан, Бігус, Дуць, Сондей, Садоха (Гемега, 56), Лухтанов, Хльобас (Хобленко, 66), Близниченко.